kontakt

tutaj nas znajdziesz:


ask | ask | tumblr | tumblr | gg: 39739377
opowiadanie o 1D - zawieszone

6 komentarzy:

 1. Jeśli można, to ja mam pytanie. :)
  Nie chcę pisać tego na twitterze, więc wolę tutaj.
  Skąd Wy macie tak zajebiste szablony?
  One odzwierciedlają wszystko, są przepiękne. Wy macie taki talent, jak i do pisania, czy co? Bo naprawdę, jestem pod wrażeniem.
  Chciałabym mieć tak oryginalny szablon, ale nie wiem do kogo się zwrócić, może Wy coś poradzicie? :)
  Jeśli nie, to nie, zrozumiem. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szablony robiłam kiedyś ja, Kaśka, jak miałam chwilę wolnego czasu pomiędzy lekcjacjami. A czy są aż tak zajebiste, to bym tego nie powiedziała, ale dziękuję ;)
   A jeśli miałabym coś polecić, to nie wiem... Może powpisuj w wyszukiwarce 'szablony z one direction' czy coś w tym stylu. Wiem, że działa pełno takich stronek, które na zamówienie zrobią Ci dość profesjonalny szablon na bloga. :3

   Usuń
 2. Ja mam jeszcze pytanie. Będziecie pisać jeszcze o Larrym lub o jakiś innych bromancach?( nie wiem czy dobrze napisałam, ale to nie ważne ;) ).Może macie jeszcze inne blogi? Bardzo was podziwiam, macie talent! Naprawdę!!!

  Pozdrawiam :) ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O Larrym z pewnością coś jeszcze napiszemy, to jest niewykluczone. Ale póki co w naszym wykonaniu zostawiamy tylko SLYG. Teraz mamy zamiar zabrać się za inny bromance, prawdopodobnie Ziall, bo tak mi pasuje do całej fabuły i w ogóle ich charaktery będzie mi najprościej wykreować trochę pod swoje wymagania. A to opowiadanie, o którym teraz piszę, będzie publikowane tutaj, na tym blogu, jak zapewne wszystkie bromance, które napiszemy. Nie widzimy sensu w zakładaniu 77 blogów, jak wszystko może być pod jednym adresem. ;)

   Odnośnie innych blogów, to mamy tylko ten, który jest tutaj wyżej, na samym dole, czyli no-cases. Ale to blog, gdzie główną bohaterką jest Maggie i Harry. Także jeśli chcesz, zapraszamy, może się spodoba. Innych, poza no cases nie mamy żadnych innych, tylko te dwa. :)

   I dziękujemy bardzo ♥
   Również pozdrawiamy. :)

   Usuń
 3. mam pytanie mogłybyście podać(lub założyć specjalnego)e-maila?mój zanet8@onet.pl

  OdpowiedzUsuń