Take the risk.
Tytuł: Take the risk.

Bromnace: Ziall (Zayn&Niall)

Rozdziałów: 9 + epilog

Opis: Niall i Zayn to zażarci wrogowie, odkąd oboje podjęli naukę w tym samym collage'u w Bradford. Zaciętość obojga doprowadza ich do wizyty u dyrektora, który chce pogodzić odwiecznie skłóconych chłopców. Postawia im ultimatum: zawiesi ich w prawach ucznia albo oboje zgodzą się na wyjazd na obóz muzyczny, który jest organizowany i fundowany przez szkołę, w celu pomocy w kuchni.
Od autorek: Zdawałyśmy sobie sprawę, że ten bromance może przyciągnąć mniejszą liczbę zainteresowanych, ale jednak cieszymy się, że takowe były. Chciałyśmy spróbować czegoś nowego i myślę, że się nam udało. Dziękujemy, że niektórzy zauważyli w tym coś więcej, niż zwykłe pisanie o chłopaka z zespołu. Przede wszystkim to, że my wyrabiamy z nich własne postacie. Dziękujemy za docenienie nas w tej historii, a także za brak porównywania do SLYG... :3 Ja wiem, że każdemu podoba się coś innego, ale każda inna historia z tym samym pairingiem to oczywiście będą nowe postacie, nowe sytuacje i nowe zachowania. Jedno spodoba się bardziej, drugie mniej. Jeszcze raz dziękujemy bardzo. <3

6 komentarzy:

 1. Macie naprawdę super bloga, a to opowiadanie podobało mi się najbardziej. Szkoda, że było tylko 9 rozdziałów. Zapraszam do siebie:
  http://recenzje-na-czasie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham Zialla'a wiec bede czytać :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham te opowiadanie i poprosze was tylko o więcej Zayna w każdym opowiadaniu :* kocham Was i oczywiście Wasz profil! Mam wrażenie że lepszego profilu nie znajdę...

  OdpowiedzUsuń
 4. naprawde super świetne i wgl. :**

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja ulubiona ze wszystkich historii naprawde <3 jest genialna. Wracam po milion razy do niej i wciaz czytam od nowa ;)

  OdpowiedzUsuń